• יו"ר: פרופ' חגי לוין
  • מזכיר האיגוד: ד"ר ערן קופל
  • גזברית: ד"ר איריס רסולי
  • חברת ועד: ד"ר מאיה לבנטר-רוברטס
  • חבר ועד: פרופ' נדב דוידוביץ
  • חבר ועד: ד"ר מיכל ברומברג
  • ועדת ביקורת: ד"ר עמוס מור, פרופ' אילנה בלמקר, ד"ר קרן לנדסמן
מינויים

דירקטוריון ה"כללית" מינה מנהלת חדשה למרכז הרפואי יוספטל באילת

ד"ר רויטל לוי-חברוני, מומחית ברפואת ילדים ובמינהל רפואי, ששימשה עד כה כסגנית מנהל "סורוקה", תחליף בתפקיד את ד"ר אלדר ברקוביץ

ד"ר רויטל לוי חברוני, מנהלת חדשה לבית החולים יוספטל באילת

ד"ר רויטל לוי-חברוני מונתה למנהלת המרכז הרפואי יוספטל ומרחב אילת של שירותי בריאות כללית ותחל בתפקידה זה בקרוב. מינויה אושר השבוע בדירקטוריון הקופה בראשותו של אלי אדמוני וזאת בהתאם להמלצת מנכ"ל הקופה, פרופ' אהוד דודסון. ד"ר לוי-חברוני תחליף בכך את ד"ר אלדר ברקוביץ המסיים את תפקידו.

ד"ר לוי-חברוני היא מומחית ברפואת ילדים, בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון. היא בעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות ומומחית במינהל רפואי, בוגרת תכנית ענבר של משרד הבריאות המכשירה עתודה ניהולית ברפואה הציבורית.

כיום היא משמשת כסגנית מנהל המרכז הרפואי-אוניברסיטאי סורוקה ומנהלת בו את היחידה לניהול סיכונים ובטיחות המטופל. את דרכה ב"כללית" החלה כמתמחה ברפואת ילדים ב"סורוקה" ובהמשך הקריירה המקצועית שלה עבדה כמנהלת מרפאה בירוחם והעניקה ייעוץ רפואי ליישובי הערבה. בהמשך שימשה כמנהלת תחום רפואת הילדים במחוז ירושלים וכסגנית המנהלת הרפואית של מחוז ירושלים בקופה.

פרופ' דודסון ציין בעת שבירך את ד"ר לוי-חברוני על מינויה כי היא מביאה עימה ניסיון מקצועי וניהולי עשיר, היכרות עמוקה עם מערכת הבריאות ועם שירותי בריאות כללית ו"כל אלה יסייעו לה להוביל את המרכז הרפואי יוספטל ואת מרחב אילת להישגים חדשים". הוא גם הודה לד"ר ברקוביץ על תרומתו לבית החולים האילתי ולפיתוח השירותים הרפואיים בעיר והמרחב סביבה.

נושאים קשורים:  מינוי,  חדשות,  ד"ר רויטל לוי-חברוני,  בית החולים יוספטל,  פרופ' אהוד דודסון,  ד"ר אלדר ברקוביץ'
תגובות
 

בהצלחה!

בהצלחה רבה
בטוח מזה שהיא תוביל את המרחב האילתי רחוק